آموزش عکاسی از منظره

آشنایی با عکاسی منظره 

آنچه خواهید آموخت

همه ما عکس هایی افسانه ای از مسافرت و سفرها را در سراسر اینستاگرام دیده ایم – این درس نگاهی به پشت صحنه عکاسی این تصاویر است. شما خواهید آموخت که چگونه آگاهانه و سنجیده عکاسی کنید  و مناظر شگفت انگیزی را به تصویر بکشید .

مقدمه

تیفانی خود را معرفی می کند و در مورد پیشینه شغلی غیر معمول خود صحبت می کند. او شما را با مطالب درس و سایر مواردی که باید بدانید آشنا می کند.

تجهیزات دوربین

در کیف دوربین تیفانی چه چیزهایی وجود دارد؟ تیفانی تجهیزات دوربین مورد علاقه خود را تجزیه و تحلیل و طبقه بندی می کند ، وسایلی که با خود به دشت می برد ، چیزهایی که ضروری است و چیزهایی که ضروری نیست.

پیش تولید

جستجو و بررسی لوکیشن برای عکاسی منظره یک امر ضروری است. شیوه کار تیفانی را در پیدا کردن چشم اندازهای برتر ، محاسبه نور و اطمینان از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش می رود به طور جامع و عمیق بررسی کنی . دسته اول ترین اطلاعات درباره اینکه کدام برنامه ها و روش های تحقیقاتی را باید از قبل از عکاسی استفاده کنید داشته باشید.

در دشت

تیفانی را در دشت و صحرا دنبال کنید – عکاسی در Taft Point ، Yosemite و Valley View.  .او یک فرمول مجرب ، کارآزموده و واقعی برای ثبت عکس های افسانه ای از منظره دارد.  تمام ابزارها و تکنیک های مختلف مورد نیاز برای ایجاد ترکیب بندی های متوازن و متعادل و استفاده از تئوری رنگ برای ارتقای عکس های خود را بیاموزید.  تیفانی نمونه هایی برای ارتقاء مناظر خود به ما نشان دهد . استفاده از نور طبیعی ابزار مورد علاقه تیفانی است و در این قسمت نحوه کار با آن را به شما می آموزد.

بررسی دقیق

برای بهبود و پیشرفت عکاسی خود در سه متد زیر عمیق شوید : استفاده از فیلترهای ND و عکاسی با نوردهی طولانی ، براکتینگ و نور خورشید.

تجزیه تحلیل عکس های مورد علاقه تیفانی

کمی قهوه بریزید و بنشینید – در این بخش ، تیفانی داستانهای پسِ برخی از عکسهای مورد علاقه خود را بیان می کند. او درباره تنظیمات ، ترکیب بندی و آنچه باعث محبوبیت این عکس ها شده صحبت می کند.

ویرایش عکس ها

زمان آن رسیده که کارت های SD خود را خارج کنید و Lightroom را اجرا کنید.  ویرایش می تواند موجب موفقیت یا شکست عکس های شما شود ، تیفانی  توضیح میدهد که چگونه عکس هایتان را بدون نیاز به پریست (یکی از ویژگیهای نرم افزار Lightroom ، امکان استفاده از پیش-ویرایشهای آماده ( پریست ) برای ویرایش تصاویر است )  بهبود ببخشید  . رنگ ها را برجسته کنید ، شراره ها را حذف کنید و موارد دیگر.

حرف آخر