امنیت-سایبری

سیاست و حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در میمیک

میمیک معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات میمیک و نیز راهکارهای میمیک برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی‌ای است که میمیک از کاربران سایت جمع آوری می‌کند و نیز نحوه استفاده میمیک از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران میمیک را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 •  

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرم‌هایی که در سایت میمیک وجود دارد، اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ما قرار می‌دهید.
 • پس از ورود به سایت میمیک شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب رمز نگهداری می‌گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش‌ها، سرویس‌های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • میمیک به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت میمیک اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌های میمیک و صفحاتی که مشاهده می‌کنید را جمع آوری و نگهداری می‌کند.
 •  

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید اطلاعات ثبت شده خود را در میمیک تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در میمیک آن‌ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر آن‌ها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد میمیک ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

 • شما می‌توانید به طور کامل از میمیک و کلیه قسمت‌های آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سایت حذف شده و تعدادی دیگر از آن‌ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می‌شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام‌های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
 •  

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • میمیک دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • میمیک جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و… را به صورت رمز شده در پایگاه‌های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن‌ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمی‌توانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی‌تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. میمیک تلاش خواهد كرد كه تمامی راه‌های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه‌های امنی ذخیره می‌شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی‌توان ایمنی هیچ مخابره داده‌ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می‌فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) میمیک مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
 •  

تغییرات در این سیاست ها
میمیک حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي مي‌شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت میمیک خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

 1. تا چه مدتی، اطلاعات کاربران را نگهداری می‌کنند؟
 2. حقوق کاربران درباره داده‌هایشان چیست؟
 3. آیا کاربران می‌توانند حساب کاربری یا اطلاعاتشان را به طور کامل پاک کنند؟
 4. چه اطلاعات دیگری را از کاربران دریافت می‌کنند؟

ارتباط با ما

02186086584

mimic_info@mimic.com

دسترسی

کاربری

پروژه ها

آگهی ها

نوشته ها

مقالات

شخصیت ها

اخبار